Fotogalerie z Dětského rybářského tábora jsou k dispozici na ,,Rajčeti“. Odkaz najdete na stránkách rajce.net: https://caslavstirybari.rajce.idnes.cz/ 

 

Dětský rybářský tábor „Sázava 2023“
pro chlapce a dívky od 7 do 18 let

od 15. do 29. července 2023 v Masarykově táboře YMCA Soběšín

V ceně čtrnáctidenního tábora je ubytování, 5 x denně strava s pitným režimem, doprava, věcné ceny, zdravotnická služba, pojištění a zabezpečení nařízené hygieny.
Rybářský tábor je zaměřen nejen na rybaření, ale též na poznávání života kolem vody. Program bude zpestřen o koupání, turistiku, celotáborovou hru, soutěže, sportovní hry, výlety, táboráky a podobně.  Děti nemusí být členy naší Místní organizace.                                                                                                                                                                                                                    

Vybavení tábora:

Masarykův tábor YMCA – Soběšín leží v údolí řeky Sázavy mezi Kácovem a Českým Šternberkem. Významnými výhodami tábora jsou jeho umístění jen krok od Prahy a romantická přírodní zákoutí a bohatá nabídka kulturních památek v jeho okolí. Neméně významná je i možnost aktivního odpočinku v areálu tábora i mimo něj.
Ubytování bude v luxusních chatách Tereza s lednicí a WC a koupelnou se sprchou a umyvadlem.
V táboře je několik sportovišť. V první řadě je zde víceúčelová louka, kde je možné provozovat mnoho sportovních aktivit. Dále dvě volejbalová hřiště, stoly na pingpong, tenisové kurty se cvičnou stěnou a loděnice s kanoemi a pramicemi. Sportovní vybavení je k dispozici k zapůjčení v recepci tábora.
Stravování je zajištěno v prostorné stylové jídelně postavené za první republiky. Nabízíme kvalitní, vyváženou stravu připravovanou v táborové kuchyni zkušenými kuchařkami.

Cena: 8 500,- Kč

Přihlášky na tábor, faktury a další informace: p. Michal VLACH, tel. 737 427 369, MichalV.21@seznam.cz

Historické fotografie ze všech táborů najdete na stránkách rajce.net: https://caslavstirybari.rajce.idnes.cz/