Dětský rybářský tábor „Sázava 2022“
pro chlapce a dívky od 7 do 18 let

od 13. do 27. srpna 2022 v Kempu Horka

V ceně čtrnáctidenního tábora je ubytování, 5 x denně strava s pitným režimem, doprava, věcné ceny, zdravotnická služba, pojištění a zabezpečení nařízené hygieny.
Rybářský tábor je zaměřen nejen na rybaření, ale též na poznávání života kolem vody. Program bude zpestřen o koupání, turistiku, celotáborovou hru, soutěže, sportovní hry, výlety, táboráky a podobně.                                                                                                                                                                                                                       

Vybavení tábora: Kemp se nachází na pomezí Vysočiny a Středních Čech v obci Horka II – Buda na levém břehu řeky Sázavy asi 250 m proti proudu od silničního mostu a asi 150 m proti proudu od jezu, v těsném sousedství vlakové zastávky Horka nad Sázavou (49°44’18.3″N 15°07’48.2″E).

Ubytování bude ve čtyřmístných dvoupatrových chatičkách, ve zděné budově jsou dámské a pánské WC, dámské a pánské umývárky s teplými sprchami, společná kuchyňka (ve společné kuchyňce je lednice, varná deska, kuchyňská linka, pračka). Dále je tu travnaté hřiště na fotbálek (vhodné např. i na agility), půjčovna lodí a koloběžek. V nabídce teplé i studené kuchyně budou převážně lehká a zdravá jídla české i světové kuchyně, včetně svačin a nápojů. Snídaně formou „Švédských stolů“.
Rybaření bude na revíru 411080 – Sázava 9. Příslušníci tábora musí vlastnit povolenku pro Středočeský kraj, nebo Celosvazovou povolenku.

Cena: 7 500,- Kč

Přihlášky na tábor, faktury a další informace: p. Michal VLACH, tel. 737 427 369, MichalV.21@seznam.cz

Historické fotografie ze všech táborů najdete na stránkách rajce.net: https://caslavstirybari.rajce.idnes.cz/