Dětský rybářský tábor

Dětský rybářský tábor

Naše Místní organizace pořádá letos Dětský rybářský tábor od 22. července do 4. srpna 2018 opět v rekreačním zařízení Petračka na Trnávce. Hlavní náplní tábora bude Celotáborová hra o poháry pro nejlepší nejen v rybolovu, rybářských závodech, rybolovné technice, ale i v různých soutěžích, dovednostech, sportovních hrách a znalostech. Tábor je určen dětem od 7 do 17 let.

Rekreační středisko PETRAČKA (www.petracka.cz) leží na pravém břehu přehrady Trnávky za obcí Brtná. Ubytování je v hlavní budově, tzv. buňkách se samostatnými pokoji po čtyřech lůžkách s WC a sprchou. V budově jsou dvě společenské místnosti (tělocvična, jídelna). Vzdálenost od vodní plochy je cca 50 m. Součástí areálu je vlastní parkoviště, zatravněná pláž, hřiště na míčové hry, ohniště, udírna. K dispozici je stolní tenis, ruské kuželky.

Stravování je formou plné penze plus 2x denně svačina, v případě večerního programu i druhá večeře. Na přípravu jídel máme vlastní kuchařku. Děti mají po celý den k dispozici čaj nebo šťávu, na rybaření a jiné aktivity balenou vodu. V objektu je bufet, kde je možno zakoupit občerstvení. Děti mají povolené pouze drobné občerstvení jako nanuky apod. 

Vzhledem k tomu, že náš dětský rybářský kroužek „Kapříci“má značný počet členů, budou mít děti z kroužku při výběru přihlášených na tábor přednost. Výběr bude provádět vedoucí kroužku pan Petr Stieber.

Cena tohoto 14- ti denního tábora je 4 700,- Kč

Přihlášky můžeme zaslat v elektronické podobě na Vaše e-maily.

Kontakty:      737 427 369     Michal Vlach
                          604 434 640    Petr Stieber